Osmá generace čoček Transitions®

 

Osmá generace samozabarvovacích brýlových čoček Transitions® (Signature® GEN 8™) jsou výsledkem více než pětiletého výzkumu a vývoje společnosti Transitions. Pro rok 2021 přichází nejen v ikonické šedé, hnědé a grafitově zelené barvě, ale i v stylových barvách smaragd, safír, ametyst a jantar.

 

Nové designové obruby J.F.REY, BOZ a VOLTE FACE

Prohlédněte si a přijďte vyzkoušet nové designové brýlové obruby francouzských značek J.F.REY, BOZ a VOLTE FACE. Poprvé byly předvedeny na optické výstavě MIDO – MILANO 2018.

 

 

Všechny brýle jsou k vidění ve fotogalerii zde.

 

 

Samozabarvovací brýlové čočky Transitions osmé generace

Brýlové čočky Transitions® Signature® Gen8™ jsou vskutku v nejlepší samozabarvovací čočky na trhu. Tyto čočky poskytují všechny výhody, které, Vy, zákazníci požadujete: ochranu před UV i počítačovým zářením, zabarvení venku, úplnou čirost v místnosti, citlivost a dlouhodobou účinnost. Více o nich ve videu pod textem! Tak zajděte!

 

Čočky pro řidiče Eyedrive

ŘEŠENÍ PRO ŘIDIČE - EYEDRIVE

Čtěte více
Booth & Bruce England

Z optické výstavy v Mnichově jsme pro Vás dovezli novou kolekci obrub dioptrických i slunečních od firmy Booth & Bruce England. Exkluzivně pouze ve dvou optikách v ČR. Nenechte si je ujít a přijďte si prohlédnout v galerii ale hlavně u nás v optice!