Valtr Spiegel

V oční optice působím již od roku 1980. V roce 1993 jsem založil firmu Optik Spiegel, která se v roce 2002 přeměnila ve společnost s ručením omezeným, kde působím jako jednatel. Jako optik-optometrista se vám postarám o kvalitní změření vašeho zraku, rád vám ale také pomohu s výběrem brýlí. Starám se též o zásobení optiky módním a kvalitním zbožím. Jedna z mých zálib je vaření.

Ivana Spiegelová

V naší oční optice pracuji od roku 1993 jako optik-optometrista a od roku 2002 také jako jednatel firmy. Věnuji se aplikaci kontaktních čoček a také refrakcím - měřím zrak a jednám se zákazníky. Krédem naší firmy je vysoká odbornost, vstřícnost, ochota a pochopení individuálních požadavků našich zákazníků. Práce s lidmi je náročná, ale převážně velmi příjemná a velice mě těší, že se do naší optiky klienti vracejí s důvěrou a úsměvem. K mým koníčkům patří sport, příroda a studium jazyků.

Ilona Hodinová

Do oční optiky jsem nastoupila již v roce 1999, v roce 2006 jsem odešla plnit mateřské povinnosti a v dubnu v roce 2013 se opět do týmu vrátila. Jsem absolventkou kurzu pro technické pracovníky v oční optice, který jsem absolvovala v Brně. Jako technický pracovník se převážně starám o perfektní zabroušení skel do vašich obrub. Všechen volný čas věnuji dětem a své rodině.

Dana Kolářová

V oční optice pracuji od roku 2009. Vyřizuji vaše objednávky a zpracovávám vaše zakázky. Ve volném čase chodím nejraději na vycházky do lesa se svým pejskem.

Daniel Spiegel

Jakožto dítě z optické rodiny, jsem se o oči začal zajímat již v útlém věku. Poprvé jsem u nás v optice byl na brigádě v roce 1996. Jako plnohodnotný optik-optometrista jsem zde pracoval v období mezi 2007 a 2009, a byly to krásné roky. Od roku 2010 se optice a optometrii věnuji jako vědec a po několika letech strávených na Novém Zélandu a Kanadě jsem zakotvil v Singapuru. V naší optice ovšem stále s chutí působím jako externí poradce a konzultant. Když nebádám, tak létám s drakem jak po vodě tak na souši.